custom

custom

Laboratorní reaktor na míru pracující za atmosférického tlaku

Firma Syrris nabízí Reaktorové systémy na míru pro zákazníky, jejichž požadavky na duplikované reaktorové systémy jsou mimo rozsah řady Atlas. Podle vašich požadavků navrhne a postaví firma Syrris reaktory o objemech od 10ml do 250l.


Informační video o Reaktorových systémech na míru [Další videa...]Kompletní systémy mohou obsahovat reaktory, míchadla, termostaty, teplotní čidla, čerpadla, váhy, senzory a integrovanou regulaci pH nebo kapalin. Reaktorové systémy na míru firmy Syrris jsou vysoce přizpůsobivým řešením pro všechny chemické laboratoře díky možnosti manuálního ovládání nebo automatizaci pomocí Atlas PC softwaru.

Inženýři a chemici firmy Syrris mají dohromady více jak 200 let zkušeností, což jim umožňuje konstruovat nejkvalitnější dostupné reaktorové systémy. Po sestavení podle požadavků zákazníka jsou tyto systémy důkladně testovány v našich prostorách před dodáním do vaší laboratoře.
Stáhněte si brožuru o Reaktorových systémech na míru (EN)

custom

Kontinuální průtočný reaktorový systém pro vysoké tlaky a teploty custom

Kalorimetrický systém pro vysoké tlaky a teploty


Reaktorové systémy na míru se dají rozdělit do tří kategorií:

  • Vysokotlaké systémy
  • Systémy pracující za atmosférického tlaku
  • Kontinuální průtočné systémy


Příklady některých nedávno přezkoumaných případů:
  • 20ti litrový automatizovaný syntézní systém pro světovou farmaceutickou společnost. Tento obsahoval míchání s velkým kroutícím momentem, volumetrické přidávání kapalin a sledování a záznam teploty
  • Dva reaktory (5l a 10l) s možností sledování kroutícího momentu a rychlosti míchání. Gravimetrické dávkování závislé na teplotě a kompletní záznam dat byly také podmínkou.
  • Kontinuální průtočný reaktor pro vysoké tlaky (200 barů) a teploty (500°C). Obsahoval: 5 vstupů plynu (automaticky vybírané), 1 vsup kapaliny, měření průtoku, možnost odečtu hodnot plynné chromatografie, vrstvu katalyzátorů, 4 optická čidla (dodávaná zákazníkem), plná automatizace a záznam dat
  • Plně automatizovaný 100 litrový jednoplášťový skleněný reaktorový systém (teploty od -20°C do 200°C) s gravimetrickým dávkováním závislým na teplotě. Mezi požadavky patřilo i plná automatizace, záznam dat a kondenzátor pro destilaci.
  • 5. Nerezový 1,5 litrový duplikovaný reaktorový systém pro vysoké tlaky (60 barů) a teploty (350°C) s možností provádět kalorimetrii. Obsahoval: Automatizovanou regulaci tlaku (pomocí Atlas pressure control module), hřídelovou míchačku s vysokým kroutícím momentem a zpětnou vazbou, proudovou kompenzační kalorimetrii, kalorimetrii tepelného toku a vysokotlaké dávkování kapalin.Pro více informací o systému Custom a jeho výhodách nás kontaktujte