Vítejte na stránkách firmy Syrris

Syrris je světovým výrobcem reaktorů, mikroreaktorů a automatizovaných systémů průtočné chemie pro chemiky ve výzkumu a vývoji.

Produkty firmy Syrris se používají v mnoha laboratořích pro široké spektrum aplikací – výzkum nových postupů a bezpečnosti práce, krystalizace, navyšování produkce a mnoho dalších.

Mezi pokrokové produkty firmy Syrris patří plně automatizované vsádkové reaktory (Atlas), manuálně ovládané duplikované reaktory (Globe) a systémy průtočné chemie (Asia a Afrika). Syrris také nabízí software Medstere pro navrhování nových bioaktivních molekulárních struktur, např. léčiv.

Vsádkové reaktorové systémy Průtočné systémy
globe
asia

Globe je duplikovaný systém chemických reaktorů, který šetří čas, peníze a prostor. Patentovaná technologie umožňuje snadnou výměnu nádob s objemem 50 ml až 5 litrů během jedné minuty. Globe je ideální procesní chemický reaktor s teplotním rozsahem -90°C až 250 °C a možností využití tlaku - od vakua až do 3 barů.

Asia je nový modulový průtočný systém firmy Syrris. Tento systém se jednoduše ovládá a nabízí maximální chemickou odolnost za velkého rozsahu teplot, tlaků a reakčního času. Asia umožňuje široké spektrum chemických reakcí s různými stupni automatizace.

atlas
africa

Atlas je vysoce výkonný, flexibilní a jednoduše použitelný automatizovaný syntézní systém. Inteligentní základna může být konfigurována pro ovládání jedné nebo více reakcí v měřítku od µl až do 5 litrů ve vialkách, baňkách nebo duplikovaných reaktorech. Přidáním Atlas softwaru vznikne plně automatizovaný Atlas laboratorní reaktor.

Afrika je flexibilní, jednoduše ovladatelný a plně automatizovaný systém mikroreaktorů pro průtočnou chemii. Systém Afrika umožňuje chemikům pracujícím na výzkumu a vývoji chemických procesů urychlit syntézu sloučenin a optimalizovat reakce.

calorimeter
frx

Atlas kalorimetr je vysoce přesný, cenově dostupný a snadno použitelný. Lze použít metodu kalorimetrie tepelného toku „heat flow calorimetry“ (HFC) nebo metodu proudové kompenzační kalorimetrie „power compensation calorimetry“ (PCC). Pouhým stisknutím tlačítka může Atlas vytvářet grafy energie a entalpie.

FRX je modulární systém průtočné chemie s možností přípravy od mg do kg, použití pevných reaktantů a přípravy tekutin použitelný i jako mikroreaktor. FRX nabízí rychlé, čisté a bezpečné reakce. FRX ulehčuje a zlevňuje zkoumání mikrofluidiky.

Reaktorové systémy na míru Software pro chemii léčiv
custom
medstere

Syrris Custom Reactor Systems - reaktory navržené dle požadavků zákazníka. Kompletní systémy včetně reaktorů, míchadel, termostatů, teplotních čidel, čerpadel, váh, senzorů atd. mohou být konfigurovány s příslušenstvím jakéhokoli výrobce. Na výběr je manuální ovládání nebo plně automatické ovládání pomocí Atlas PC Softwaru.

Medstere je inovativní software navržený specificky pro oblast chemie léčiv. Zkracuje cykly optimalizace a navrhování tisíců běžných i méně běžných alternativ ke známé struktuře. Inteligentně řadí sloučeniny z hlediska jejich interakce s proteiny a nabízí tak strukturně rozdílné návrhy.

Celý rozsah produktů firmy Syrris pro procesní chemii, chemický výzkum a chemické inženýrství obsahuje: průtočné reaktory (mikroreaktory), software pro automatizaci laboratoře, chemické reaktory, pístová čerpadla, duplikované reaktory (automatizované laboratorní reaktory), tlakové reaktory, reakční kalorimetry, paralelní chemické reaktory a mnoho dalších. Navštivte jednotlivé stránky produktů pro další informace.