Řezací plotr D3 - dokonalý v každém detailu

modularita nástrojů

Modulární systém nástrojů

Vyberte si z řady nástrojů Zünd a vytvořte tak perfektní konfiguraci katru D3 přesně podle Vašich potřeb.

Dva mosty pro maximální produktivitu

V závislosti na zpracovávané úloze může být produktivita zvýšena až na dvojnásobek v porovnání s řezacím plotrem řady D3. Inteligentní řízení stroje ovládá dva na sobě nezávislé mosty s optimalizací na nejvyšší možnou produktivitu.

efektivní management nástrojů

Efektivní výměna nástrojů

Modulární konstrukce řezacích systémů Zünd umožňuje nastavit a měnit nástroje rychle, jen v několika krocích. Flexibilní konfigurace D3 umožňuje pružně reagovat na změny ve výrobě a tak vám šetřit peníze i čas.

D3 přímý motor

Výkon a robustnost

Vysoká produktivita řezacích plotrů D3 vychází z použití inteligentních řídících mechanismů, kvalitních a robusních systémových komponentů. Dokonalá koordinace celého systému má za následek optimalizaci výroby a skvělý výsledek zpracovaného materiálu.

ITI

ITI - automatická inicializace nástroje

Plně automatická inicializace nožů, frézovacích bitů a rylovacích koleček šetří čas a zaručuje přesné nastavení řezné hloubky bez manuálního zásahu.

Přesnost v každém detailu

Řezací plotry Zünd jsou známé díky vysoké přesnosti zpracování. Všechny komponenty - od pohonů až po  čepel nože - jsou již od návrhu perfektně sladěny. Tím Vám zajistí efektivní výrobu a perfektní výsledek.

hold-down

Efektivní fixace materiálu

Materiál je přidržován za pomoci vakua. Plocha vakua je rozdělena do oddělených zón nastavitelné po celé šířce stroje. Vakuové generátory jsou energeticky úsporné a zaručují spolehlivou fixaci materiálu během zpracování.

Ergonomie a posuv materiálu

Katr D3 může být individuálně vybaven prodloužením na každé straně pracovního stolu a s možností rozšíření o funkce pro manipulaci s materiálem. To výrazně zvyšuje produktivitu katru na maximum a snižuje manuální manipulaci s materiálem. Ergonomický design katru zjednodušuje práci operátora a zvyšuje efektivitu výroby ještě více.