O společnosti Neotec

 

Společnost NEOTEC, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a od svého založení je koncipována jako zastupitelská a servisní organizace pro obchodní zastoupení zahraničních firem na českém trhu. V průběhu své existence si vybudovala přední postavení na trhu s termo-transferovými tiskárnami pro textilní, oděvní, obuvnický a pletařský průmysl.

Díky rozmachu používání systémů čárových kódů se společnost NEOTEC spol. s r.o. začala v roce 2001 zabývat kromě prodeje tiskáren i dalšími produkty v oboru této technologie a začala pronikat i do dalších průmyslových oblastí. Do sortimentu byly kromě stacionárních tiskáren zařazeny i tiskárny přenosné, tiskárny s radiofrekvenčním přenosem, přenosné tiskárny Avery Dennison Pathfinder. Avery Dennison Pathfinder se dají naprogramovat přesně podle požadavků zákazníka, ruční tiskárny pro datové terminály a nově i RFID tiskárny Avery Dennison Monarch.

Společnost NEOTEC, spol. s r.o. je oficiálním autorizovaným distributorem firem Avery Dennison Corporation, Novexx Solutions  a TSC AutoID pro ČR a SR. Vedle prodeje poskytuje i servisní služby.

 


avery-logo

Avery Dennison Corporation (Avery Dennison) je jedním z předních výrobců a dodavatelů produktů pro označování výrobků a zboží. Historie společnosti Avery Dennison začala už v roce 1935, dnes je známa na trhu svojí spolehlivostí a kvalitou. V roce 2007 proběhla akvizice se společností Paxar Corporation, díky čemu si Avery posilnilo svojí pozici na trhu. Sídlo společnosti se nachází v Californii, momentálně zaměstnáva více než 36 000 zaměstnanců ve více než 60-ti krajinách.


datalogic-logo

Datalogic - firma, která se zabývá vývojem a výrobou snímačů čárového kódů a terminálů, divize ADC (Automatic Data Capture), své největší uplatnění najde v maloobchode tzv. POS (Point of sale).  Historie Datalogicu se datuje od roku 1972, kdy firma vyvinula svůj první senzor.  


novexx_logo_1

Novexx Solutions (NOVEXX) se sídlem v Echingu blízku u Mníchova je podobně jako Avery Dennison jeden z předních výrobců a dodavatelů produktů pro označování výrobků a zboží. Díky své více než 50-ti leté historii dokáže zákazníkům nabídnout vše potřebné v co nejlepší kvalitě. Od roku 2015 se NOVEXX osamostatnil - předtím pracoval pro divizi "Industrial Print & Apply (IPA)" u Avery Dennison. Je jedno, jestli hledáte řešení pro tisk etiket nebo jejich aplikaci, u NOVEXXU najdete to správné řešení. 


tsc_neotec_logo

TSC Auto ID Technology Co., Ltd. (TSC) je výrobcem a globálním dodavatelem kvalitních ID řešení pro sektory dopravy, logistiky, zdravotnictví, průmyslu a obchodu. Hlavním programem jsou inovativní a cenově dostupné termotransferové tiskárny, jichž již bylo dodáno na trh informačních technologií více jak 3 milionu kusů. Firma TSC, s hlavním sídlem na Taiwanu, patří mezi 5 největších světových výrobců termo-transferových tiskáren. V současnosti je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem v průmyslu identifikačních technologií. 


Společnost NEOTEC, spol. s r.o. nabízí velice kvalitní zákaznickou podporu a servis. Potřeby zákazníků jsou vždy na prvním místě, díky tomu si firma NEOTEC udržela po celá léta svého působení přední pozici na českém trhu a slovenském trhu.