Vsádkové produkty

Typové řady vsádkových produktů od firmy Syrris (navržené specificky pro chemiky a chemické inženýry) jsou: Globe, Atlas a Reaktorové systémy na míru.

atlas globe custom
atlas globe custom
Atlas: Řada plně automatizovaných modulových chemických systémů pro procesy v duplikovaných reaktorech, viálách nebo baňkách. Globe: Duplikovaný systém chemických reaktorů pro objemy od 50ml do 5l, který šetří čas, peníze a prostor. Reaktorové systémy na míru: Pro požadavky mimo rozsahy řad Globe a Atlas. Detaily najdete v tabulce na konci stránky.


atlas
Atlas

Atlas je revoluční řada modulárních produktů, ze kterých lze sestavit širokou škálu laboratorních reaktorů. Atlas nabízí manuální nebo automatizované ovládání jedné nebo více reakcí Atlas nabízí manuální nebo automatizované ovládání jedné nebo více reakcí současně ve viálkách, duplikovaných reaktorech nebo baňkách v objemech od 1ml do 5l.

Všechny chemické reaktory Atlas jsou navrženy s důrazem na jednoduché ovládání a dají se rozdělit dle tří kritérií: objemu, míře automatizace a množství reakcí.

Konfiguraci systémů lze velmi rychle změnit bez nutnosti použití nářadí. Všechny typy systémů jsou vysoce chemicky odolné a automatizované syntézy lze ovládat pomocí hardwaru nebo softwaru na PC.


Pro bližší informace navštivte:


Systém reakčních nádob Atlas je možné použít pro široké spektrum procesů: reakční kalorimetrii, FT-IR analýzu, řízení krystalizace, objemové a gravimetrické dávkování, ovládání a monitorování hodnoty pH, vysokotlaké aplikace, paralelní systémy a další.

Klikněte sem pro zobrazení stránky laboratorních reaktorů Atlas nebo shlédnutí videí.globe
globe
Globe

Jednoduše ovladatelný systém duplikovaných chemických reaktorů Globe šetří čas, peníze a prostor. Pokročilá technologie umožňuje používání nádob o objemu od 50ml až do 5l bez nutnosti výměny svorky, víka a termostatu.


Pro bližší informace navštivte:

Globe umožňuje výměnu nádob během několika sekund, automatické seřízení míchadla, využití tlaku - od vakua až po 3 bary, a teploty od -90°C do 250°C. Systém duplikovaných reaktorů Globe může být vylepšen tak, aby umožňoval automatické ovládání dávkování tekutin a plynů s nebo bez počítače.

Klikněte sem pro zobrazení stránky chemických reaktorů Globe.custom
custom
Reaktorové systémy na míru

Pro reaktorové systémy s požadavky mimo rozsah řady Atlas nabízí Syrris reaktorové systémy na míru nebo jednotku Reaktor Master. Pomocí softwaru obsaženého v Reactor Master lze automatizovat už dříve zakoupené systémy.

Reaktorové systémy na míru firmy Syrris jsou navrženy podle vašich požadavků a důkladně testovány v našem zařízení před instalací ve vaší laboratoři.

Celé systémy o objemech od 100ml do 250l mohou být nakonfigurovány s použitím zařízení od jakéhokoliv výrobce. Plné automatizace lze dosáhnout pomocí PC softwaru Reactor Master.

Nedávno vyvinuté a spuštěné systémy obsahují: vysokotlaký (200barů) průtokový reaktor pro vysoké teploty ( až 500°C), automatizovaný 100 litrový jednoplášťový skleněný reaktorový systém (pro teploty od -20°C do +200°C) s gravimetrickým dávkováním závislým na teplotě a vysokotlaký (60 barů) kalorimetr s objemem 1,5l pro teploty do 350°C.


Pro bližší informace navštivte:


Jako alternativu, pro automatizaci již existujících reaktorových systému, nabízí Syrris software Reactor Master.

Klikněte sem pro zobrazení stránky reaktorů na míru, nebo si přehrajte videoKterý systém se nejlépe hodí pro moji aplikaci?
atlas
atlas
globe
atlas
custom
atlas
Automatizovaný duplikovaný reaktor
50ml až 5l, -90°C až +250°C, vakuum až 3 bary
atlas
globe
custom
Manuální duplikovaný reaktor
50ml až 5l, -90°C až +250°C, vakuum až 3 bary
atlas
globe
custom
Automatizovaný duplikovaný reaktor
>5l, >250°C nebo >3 bary
atlas
globe
custom
Reakční kalorimetr
100ml až 2l, -40°C až +150°C, vakuum až 3 bary
atlas
globe
custom
Reakční kalorimetr
>250°C nebo >3 bary
atlas
globe
custom
Manuální nebo automatizovaný reaktor pro nádoby s kulatým dnem
50ml až 2l, -40°C až +330°C, vakuum až atmosférický tlak
atlas
globe
custom
Automatizovaný tlakový reaktor
100ml až 450ml, -40°C až +330°C, vakuum až 200 barů
atlas
globe
custom
Zjistěte víc o řadě Atlas
Zjistěte víc o řadě Globe
Zjistěte víc o řadě Custom
Klíč:
atlas
Ideální
atlas
Vhodný
atlas
Nevhodný


Stáhněte si náš nový Katalog Vsádkových Reaktorů pro rok 2012