Řezací plotr L3 - chytré a efektivní řešení pro zpracování kůže

Seznámení s řadou L3

Pro lepší výkon a kvalitu

Povyšte produktivitu výroby obuvi na vyšší úroveň. Zpracování kůží, podrážek, vložek a šablon s větší přesností a efektivitou nebylo nikdy jednoduší. S použitím oscilačních nástrojů je řez vždy přesný a perfektní. Řezací katry Zünd umožňují zpracovávat kůže a jiné materiály rychlostí až 1 m/s. S řezacími systémy se vaše výroba stane rychlou, přesnou a efektivní jako nikdy předtím.

Pro vyšší efektivitu

Pohodlné kožené sedačky, útulná křesla, obložení interiérů, potažené volanty sportovních a luxusních aut – to je jen zlomek toho, kde se dají katry Zünd použít. Mnoho známých firem, které zpracovávají kůži, dali svou důvěru řezacím systémům Zünd. Nízké provozní náklady a jednoduchá integrace do stávajícího výrobního provozu dále přispívají k mimořádně rychlé návratnosti investic.

 

L3

Nepřetržitý 24/7 provoz

Katry L3 jsou přizpůsobeny na nepřetržitou výrobu. Operace řezání / zpracování a nakládání / vykládání materiálu se dají dělat současně. Zelená LED dioda indikuje, která oblast je přístupná pro bezpečné založení / odebrání materiálu, zatímco výroba pokračuje na druhé straně.

Katr podle vašich představ

Řezací katry Zünd se používají k výrobě prototypů, ale i pro sériovou výrobu. Přizpůsobte si svůj řezací systém tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám a rozpočtu. Utraťte jen tolik, kolik je potřeba k získání funkcí, které chcete.

Ke stažení