Řezací plotr Q-Line  - vysoký stupeň automatizace

Seznámení s řadou Q-Line

Q-Line s BHS180

Zünd dále rozšiřuje své portfolio výkonných řešení digitálního řezání. Nová řada Q-Line s BHS180 doplňuje současnou nabídku společnosti Zünd a zvyšuje laťku efektivity průmyslové výroby z palety na paletu. Nová řada Q-Line se systémem manipulace s deskovými materiály BHS180 je integrované systémové řešení. Je speciálně určena pro požadavky vysoce automatizovaného průmyslového zpracování obalových deskových materiálů.

Optimální vyladění

Jednotlivé komponenty - podavač desek s UNDERCAM, nová generace řezacího plotru Q-Line a vykládací jednotka - jsou optimálně sladěny a poskytují dříve nedosažitelnou úroveň produktivity. Společně nabízejí neuvěřitelnou přesnost a spolehlivost řezání. V důsledku toho usnadňují výrobcům obalů a Pop Up panelů automatizaci řezacích operací a dosažení maximální efektivity. Přitom Q-Line s BHS180 pomáhá výrobcům optimalizovat jejich výrobní procesy a zvýšit jejich celkovou produktivitu.

 

Nová koncepce stroje pro maximální výkon

Q-Line s BHS180 je komplexní, pokročilé systémové řešení, které posouvá digitální produkci na novou úroveň. Nabízí výjimečný výkon pro každého výrobce displejů a obalů. Každá součást tohoto pokročilého digitálního řezacího systému je plná vzrušujících nových funkcí. V kombinaci umožňují nepřetržitý výrobní tok bez dozoru a poskytují uživatelům obrovský potenciál úspor bez ohledu na velikost společnosti. Pointa je, že se jedná o investici, která může zákazníkům pomoci trvale zlepšit jejich konkurenční výhodu.

Rychlost a zrychlení

Zcela nový koncept stroje za Q-Line s BHS180 předefinoval výkon v mnoha ohledech. Při společné práci nové součásti stroje generují působivou rychlost až 2,8 m/s. Nová základní konstrukce Q-Line je vyrobena z extrémně stabilního betonu. Zajišťuje neuvěřitelně hladký chod a optimální přesnost řezání i při extrémně vysokých rychlostech. Nosníky jsou vyrobeny z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny, díky čemuž jsou velmi lehké a mimořádně pevné. To znamená, že i náročné materiály lze zpracovávat nejvyšší rychlostí a nejvyšší úrovní kvality. Bezprecedentní výkon se projevuje i v různých dalších aspektech, včetně působivého zrychlení až 2,1 g. To umožňuje nový lineární systém pohonu. Úlohy lze tedy zpracovávat ještě vyššími rychlostmi, což vede k výrazně kratším cyklům na jednotlivé zakázky.

Síla

Řezací plotry Q-Line jsou silou, se kterou je třeba počítat. S využitím nejnovější technologie jsou nové nástrojové moduly schopny vyvinout rylovací tlak až 500 N.