ZCC - Software pro digitální řezání

Materiálová databáze

Materiálová databáze je jedna ze základních částí programu ZCC.  Obsahuje řezné podmínky a doporučené metody zpracování pro celou řadu materiálů v různých tloušťkách. Všechny data obsažená v této databázi jsou výsledkem rozsáhlého testování prováděného oddělením R&D firmy Zünd.

Časový odhad zpracování

Fronta úloh Cut Queue průběžně během probíhajícího procesu zpracování aktualizuje odhad času zpracování. Po ukončení  úlohy se skutečný čas zpracování ukládá s řezacími daty. Tyto časové údaje lze i vyexportovat a použít jako podklad pro vytváření nabídek a plánování výroby.

Statistika

Statistika automaticky vytvářená u každé úlohy obsahuje detailní údaje o rozdělení času na jednotlivé úkony (řezání, manipulace, apod..). Tyto informace mohou byt využity pro tvorbu cenových nabídek a plánování výroby u opakovaných objednávek.

Integrace

Hladká integrace ZCC do stávajících i nových procesů zpracování nejen předtištěných materiálů. Například díky standardnímu propojení s Caldera CostView budete mít vždy přehled o vašich výrobních nákladech.