Řezací plotr D3 - výkon dvou katrů za cenu jednoho

Seznámení s řadou D3

Modulárnost

Modularita nástrojů a systému manipulace s materiálem u řezacích plotrů Zünd velmi zjednodušuje sestavit řezací plotr D3 přesně podle vašich představ. Na základě definice vašich výrobních požadavků vybereme potřebné modulární části plotru  a získáme tak ideální konfiguraci přesně pro Vás. Stále však zůstává možnost plotr kdykoliv rozšířit či upravit podle měnících se výrobních požadavků.

Dva mosty pro maximální produktivitu

V závislosti na zpracovávané úloze může být produktivita zvýšena až na dvojnásobek v porovnání s řezacím plotrem řady D3. Inteligentní řízení stroje ovládá dva na sobě nezávislé mosty s optimalizací na nejvyšší možnou produktivitu.

D3over

 

Spolehlivost - průmyslové nasazení

Díky jedinečné konstrukci a použitým technologiím jsou řezací plotry D3 určeny pro nepřetržitou výrobu 24/7. Celosvětová servisní síť zajišťuje dostupnost náhradních dílů kdykoliv a kdekoliv.

Ergonomie a manipulace

Katr D3 může být individuálně vybaven prodloužením na každé straně pracovního stolu a s možností rozšíření o funkce pro manipulaci s materiálem. To výrazně zvyšuje produktivitu katru na maximum a snižuje manuální manipulaci s materiálem. Ergonomický design katru zjednodušuje práci operátora a zvyšuje efektivitu výroby ještě více.

Ke stažení