Řezací plotr G3 - výkon a přesnost bez kompromisů

Seznámení s řadou G3

Modulárnost

Modularita nástrojů a systému manipulace s materiálem u řezacích plotrů Zünd velmi zjednodušuje sestavit řezací plotr G3 přesně podle vašich představ. Na základě definice vašich výrobních požadavků vybereme potřebné modulární části plotru  a získáme tak ideální konfiguraci přesně pro Vás. Stále však zůstává možnost plotr kdykoliv rozšířit či upravit podle měnících se výrobních požadavků.

Návratnost investic

Inovativní technologie a vysoká kvalita výroby garantují nízké provozní náklady, vysokou spolehlivost a minimální nároky na údržbu. Díky velké modularitě konstrukce řezacího plotru G3, není problém systém průběžně přizpůsobovat měnícím se potřebám výroby při zachování všech vynikajících vlastností.

 

zundG3

Kvalita a přesnost zpracování

Řezací systém Zünd G3 vyniká vysokou produktivitou při zachování nepřekonatelné kvality řezu. Ta je výsledkem dokonalého souladu jemné mechaniky a řídící elektroniky.

Spolehlivost - průmyslové nasazení

Díky jedinečné konstrukci a použitým technologiím výroby jsou řezací plotry G3 určeny pro nepřetržitou výrobu 24/7. Celosvětová servisní síť zajišťuje dostupnost náhradních dílů kdykoliv a kdekoliv.

Efektivní fixace materiálu

Energeticky úsporné vakuové generátory poskytují optimální fixaci materiálu na pracovní desce plotru. Už se nemusíte starat o materiály, které jsou v pohybu. Úspora elektrické energie a perfektní kvalita řezu jsou vlastnosti řezacích systémů Zünd.

Produktivita

Vysoká produktivita řezacích plotrů G3 vychází z použití inteligentních řídících mechanismů, kvalitních a robusních systémových komponentů. Dokonalá koordinace celého systému má za následek optimalizaci výroby a skvělý výsledek zpracovaného materiálu.

Ke stažení