Podpora

Řezací plotry modelových řad G3, S3, L3, D3 a PN

Zajišťujeme plnou podporu, poradenství, servis, dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro uvedené modelové řady řezacích plotrů Zünd. Pomůžeme Vám samozřejmě nejen s vlastním řezacím plotrem, ale také s ovládacím softwarem ZCC, apod..

Zajímavou možností, jak s minimálními náklady udržovat Váš řezací plotr Zünd stále v dobré kondici, je výměnný systém pro nástrojové moduly, hlavy a poháněné nástroje.  Pokud se projeví problém na některé z uvedených částí, ať už formou zhoršené kvality řezu či úplnou nefunkčností, dodáme Vám za velmi výhodných finančních podmínek firmou Zünd repasovaný nástroj, nástrojový modul či hlavu a vy nám Váš nefunkční pošlete zpět. Na takto dodaný díl je samozřejmě poskytována i 6 měsíční záruční doba při jednosměnném provozu. Na následujících odkazech najdete přehled, na které nástroje, nástrojové moduly a hlavy lze tento výměnný způsob uplatnit :

! Upozornění :  Pro řadu PN není od srpna 2021 garantována dostupnost náhradních dílů a na konci roku 2022 byla i zcela zastavena technická podpora ze strany výrobce!

Starší plotry řady P a starší modely Wild-Leica včetně odvozených typů

Snažíme se našim zákazníkům poskytovat podporu a servis i pro tyto,  výrobcem již nepodporované typy. Řada náhradních dílů však již není dostupná. Pro uvedené modely taktéž dodáváme spotřební materiál především řezací podložky a nože.