Řezací plotr S3 - rychlost, flexibilnost a kompaktnost

Seznámení s řadou S3

Modulární konstrukce

Modularita nástrojů a systému manipulace s materiálem u řezacích plotrů Zünd velmi zjednodušuje sestavit řezací plotr S3 přesně podle vašich představ. Nadefinujte si konfiguraci vaší S3 přesně podle Vás. Doplňky a vylepšení je možné přidat kdykoliv.

Navržen pro rychlost

Řezací katry S3 jsou výjimečně rychlé ! Vysoká rychlost zpracování je výsledkem inteligentní řídící jednotky, pokročilého systému pohonů a sofistikovaným systémem nástrojů. Optimalizované řezání, frézování, rylování a kreslení vytváří skvělý systém na zpracování jakéhokoliv materiálu.

 

S3overwiev

Přizpůsobitelný aktuálním výrobním procesům

Konstrukce katru S3 se snadno přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům na výrobu. Díky automatické manipulaci s materiálem se mnohonásobně zvýší výrobní kapacita. S využitím nepřetržité tandemové výroby se čas zpracování sníží na minimum.

S nejlepším poměrem cena - výkon

Katr S3 přichází s nekompromisním poměrem  cena / výkon. Pouze osvědčené technologie a vysoce kvalitní komponenty jsou nedílnou součástí tohoto stroje. Flexibilita, spolehlivost a kvalita zpracování jsou synonyma řezacího plotru S3.

Ke stažení