Řezací plotr G3 - dokonalý v každém detailu

modularita nástrojů

Modulární systém nástrojů

Vyberte si z řady nástrojů značky Zünd a vytvořte tak perfektní konfiguraci řezacího plotru G3 přesně podle vašich požadavků

efektivní management nástrojů

Efektivní výměna nástrojů

Modulární konstrukce řezacích systémů Zünd umožňuje rychlou výměnu a nastavení nástrojů, které probíhá pouze v několika krocích. Flexibilní konfigurace řezacích plotrů G3 umožňuje pružně reagovat na změny ve výrobě, a tak Vám šetřit peníze i čas.

ARC

ARC - automatická výměna frézovacích bitů

Automatická výměna frézovacích bitů (ARC) je jednoduchý a efektivní pomocník při výrobě. Frézovací bity jsou kleštinou vřetena automaticky vyhledány v  zásobníku, upnuty a inicializovány. Po jejich použití jsou též vyčištěny. Čas potřebný na výměnu jednotlivých bitů je tak snížen na minimum. Fréza pracuje zcela automaticky s maximální účinností. Kvalita zpracování je zajištěna automatickou inicializací, při které se nastaví nulový bod hloubky řezu po každé výměně frézovacího bitu.

 

ITI

ITI - automatická inicializace nástroje

Plně automatická inicializace nožů, frézovacích bitů a rylovacích koleček šetří čas a zaručuje přesné nastavení řezné hloubky bez manuálního zásahu.

hold-down

Efektivní fixace materiálu

Materiál je na pracovní ploše přidržován pomocí vakua. Plocha vakua je rozdělena do oddělených zón nastavitelných dle šíře zpracovávaného materiálu. Vakuové generátory jsou energeticky úsporné a zaručují spolehlivou fixaci materiálu během zpracování.

Zpracování 110mm

Zpracování materiálů o tloušťce až 110 mm

Katry G3 jsou vyráběny s výškou mostu 30 mm, 60 mm a 120 mm v závislosti na konfiguraci. Výška zpracovávaného materiálu může být až do 110 mm. To pro vás znamená větší flexibilitu a všestrannost při plnění požadavků zákazníka.

bezpečnost

Inteligentní bezpečnostní prvky

Vysoké bezpečnostní standardy jsou primárním zájmem pro mnoho našich zákazníků v obchodu a průmyslu. Bezpečnostní prvky G3 aktivně podporují operátora a zasahují jen tehdy, pokud je to nutné.

ergonomie

Ergonomie a ovládání

Konstrukce katru G3 je šitá na míru potřebám našich zákazníků. Jednoduchost, uživatelská a ergonomická přívětivost ovládání jsou naším důkazem.

UR robot

UR robot - automatický odběr řezaných produktů

Robotické rameno odebere a roztřídí vyřezaný materiál, to zvýší stupeň automatizace a produktivity katru. Robotická ramena z dílen Universal Robots jsou navrženy pro práci a pomoc obslužnému personálu. Robot je vybaven šesti klouby a tak může napodobit pohyb lidské ruky.

velikost

11 velikostí stolů

Bez ohledu na to, zda budete vyrábět malé či velké série nebo prototypy, řada G3 vám umožní si vybrat správnou velikost pro vaše potřeby.