Průtočná chemie

Průtočná chemie (občas taky nazývaná chemie laminárního toku, mikrochemie nebo chemie kontinuálního toku) nabízí zcela nové možnosti jak spojit procesy, které jsou tradičně oddělené, a zrychlit výzkum a vývoj. Toto technologické odvětví je velmi produktivní novinkou pro chemické výzkumníky a vývojáře.

asia africa
asia africa
Asia: Budoucnost průtočné chemie. Modulární systém, který nabízí maximální chemickou odolnost. Africa: Plně automatizovaný, flexibilní a jednoduše ovladatelný systém mikroreaktorů.


Stáhněte si náš nový Katalog Průtočné chemie Asia 2012

asia
Asia

Asia je nový modulový průtočný systém firmy Syrris. Tento systém se jednoduše ovládá a nabízí maximální chemickou odolnost s rozsáhlou škálou teplot, tlaků a reakčního času. Asia umožňuje široké spektrum chemických reakcí s různými stupni automatizace.


Pro bližší informace navštivte:


Klikněte sem pro zobrazení stránky produktů Asia.africa
Africa

Afrika je nejsofistikovanější a nejflexibilnější mikroreaktorový systém na trhu. Plně automatizovaný a jednoduše ovladatelný systém Afrika umožňuje chemikům pracujícím na výzkumu a vývoji chemických procesů urychlit syntézu sloučenin a optimalizovat reakce.

Afrika zvyšuje výtěžnost plně automatizovaným kombinováním syntézy, analýzy kapalné složky, práce s tekutinami a optimalizací procesů.


Pro bližší informace navštivte:


Klikněte sem pro zobrazení stránky produktů Africa.frx
Reaktorové systémy na míru

Průtočná chemie se stává jednoduše aplikovatelnou, cenově dostupnou, pochopitelnou a výdělečnou díky FRX systému firmy Syrris. Tento systém je tvořen mnoha moduly, které lze spojit k získání jednoduchých, ale zároveň účinných systémů průtočné chemie.

Všechny typy FRX systémů se ovládají jednoduše a intuitivně, bez nutnosti používat nástroje. Ačkoliv je systém FRX modulární, firma Syrris nabízí předefinované konfigurace (FRX100, FRX200, FRX300 a FRX400) pro široké spektrum použití.


Pro bližší informace navštivte:


Klikněte sem pro zobrazení stránky produktů FRX.

Stáhněte si náš nový Katalog průtočné chemie Asia pro rok 2012