Řezací plotr S3 - chytrá, efektivní a flexibilní konstrukce

modularita nástrojů

Modulární systém nástrojů

Vyberte si z řady nástrojů Zünd přesně to, co potřebujete pro Váš výrobní proces.

S3 inicializace AKI

AKI - automatická inicializace nástroje

Automatický proces inicializace se používá pro nastavení nástroje. Nůž nástroje je seřízen do správné hloubky rychle, přesně a efektivně.

.

S3 plocha a fixace

Pracovní plocha a fixace materiálu

Katr S3 je vybavena vakuovou deskou. Vakuum fixuje během zpracování materiál na pracovní ploše a lze ho nastavit podle šířky aktuálně zpracovávaného materiálu. Energeticky úsporné vakuové generátory zajišťují optimální fixaci.

Ergonomie a ovládání

Konstrukce katru S3 je šitá na míru potřebám našich zákazníků. Jednoduchost, uživatelská a ergonomická přívětivost ovládání jsou naším důkazem.

D3 přímý motor

Výkon

Vysoká produktivita řezacích plotrů S3 vychází z použití inteligentních řídících mechanismů, kvalitních a robustních systémových komponentů. Dokonalá koordinace celého systému má za následek optimalizaci výroby a skvělý výsledek zpracovaného materiálu.

S3 UR robot

UR robot - automatický odběr vyřezaných produktů

Robotické rameno odebere a roztřídí vyřezaný materiál, to zvýší stupeň automatizace a produktivity katru. Robotická ramena z dílen Universal Robots jsou navrženy pro práci a pomoc obslužnému personálu. Robot je vybaven šesti klouby a tak může napodobit pohyb lidské ruky.