Míchadla

Míchadla IKA jsou ideální pro zrychlení výroby roztoků a jejich syntézy, pro výměnu tepla v médiu a pro míchání snadno mísitelných kapalin a pevných látek. Primárním použitím míchadel je zpracování tekutých směsí v oblasti s nízkou až střední viskozitou. Míchadla mohou být volitelně vybavena rychlou vrtulí, axiální turbínou, míchacím kotoučem, ozubeným kotoučem, šálkovým míchadlem IBC nebo pomalým a výkonným kotvovým míchadlem.

Míchací agregát IKA ROTOTRON® se vyznačuje extrémně silným axiálním dopravním efektem. Dokonce i když se jedná o dimenze a tvary nádoby, které jsou menší než optimální, agregát IKA ROTOTRON® zajistí velmi intenzivní recirkulaci směsi při poměrně nízké spotřebě energie.

Všechny kovové části agregátů IKA, které přicházejí do kontaktu s výrobkem, jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Míchadla IKA jsou k dispozici v několika různých velikostech a provedeních podle směrnic GMP a/nebo ATEX. Dále je možné na přání zákazníka dodat i odpovídající stojany a upevňovací příslušenství.

Stroje a zařízení IKA:
ROTOTRON RTS
TURBOTRON
RKG-00-Bo