Suché mlýny

Mletí za sucha se stroji IKA je bezpečným a efektivním způsobem mletí materiálů. Jako expert v technologii procesů, IKA  není limitována  menší velikosti částic pro mletí. Rovněž se počítá s menším rozptylem velikosti namletých částic a vyšší homogenitou materiálu či vzorku.

Kuželový síťový mlýn IKA CONIKA nabízí možnost promíchání suché suroviny před zpracováním, což zajišťuje bezproblémový výrobní proces. Dále CONIKA umožňuje znovuzpracování již rozemletého produktu a také další procesní krok jako je balení. Systém CONIKA  může být integrován do stávajícího systému nebo používán jako samostatný systém.

Dokonce i pro výrobky s objemem jen několika litrů nebo výrobky s extrémními nároky na tvrdost má pro Vás firma IKA řešení.  IKA Pilotina je poloprovozní suchý mlýn v řezacím a nárazovým  provedení.  Pro aplikace, které vyžadují široké spektrum výrobků, doporučujeme Pilotina MU: universální mlýn s regulovanou rychlostí, který může být vybaven jak standardním nástrojem, tak nástrojem pro řezání.

Suché mlýny IKA:  Vaše aplikace | Váš standard | Naše kompetence

Stroje a zařízení IKA:
CONIKA
Pilotina