Vývojová a poloprovozní zařízení

Vývojová a poloprovozní zařízení firmy IKA vytváří článek mezi Vaší vývojovou laboratoří a skutečnou výrobou.  IKA zajišťuje bezproblémový přechod od vývoje produktů k hromadné výrobě tím, že nabízí řadu přístrojů, ve kterých je stejný stroj schopen zpracovávat malé i velké kapacity.

Magic LAB®, LABOR-PILOT a PROCESS-PILOT jsou ideální pro optimalizaci receptů produktu a parametrů procesu. Zařízení jsou charakterizovány stejným specifickým tokem energie jako analogické výrobní inline stroje s vyššími průtoky. Umožňují výrobu hrubých a jemných disperzí, hromadný bezprašný vstup prášku do kapalin, stejně jako homogenní míchání. K dispozici je široká škála příslušenství, která umožňuje převést tyto inline stroje do plně laboratorních a poloprovozních směšovacích zařízení.

Poloprovozní systémy IKA Master Plant mají kapacitu 10, 25 a 50 litrů, jsou určeny pro míchání a dispergaci a poskytují účinné nasávání pevných a kapalných přísad.  Zařízení bylo vyvinuto speciálně pro produkty s vysokou viskozitou (až 100000 mPa.s). Systémy Master Plant umožňují výrobu a odplynění vysoce kvalitních emulzí a suspenzí ve velmi krátkých časech.

Stroje a zařízení IKA:
magic LAB
LABOR-PILOT
PROCESS-PILOT
magic Plant